Suspendisse non leo eu risus pretium maximus eu nec risus

02.03.2021

SICK Reflex Array sensori ar atstarotāju būs teicami piemēroti mazu, plānu, caurspīdīgu, kā arī dažādu nevienmērīgu priekšmetu un objektu noteikšanai kustībā uz konveijera lentas. Viens Reflex Array sensors spēs izpildīt uzdevumus teicamāk, kā daudz dārgāki vairāku sensoru vai gaismas režģu un barjeru risinājumi, kas ļauj ievērojami samazināt izmaksas automatizācijas risinājuma īstenošanai.

 

SICK Reflex Array sensoru veidi:

RAY10:

  • 25 mm augsta gaismas josla, konstatē objektus ≥ 5 mm
  • Nostrādes diapazons līdz pat 1.5m, atkarībā no atstarotāja veida.

RAY26:

  • 55 mm augsta gaismas josla, konstatē objektus ≥ 3 mm, ≥ 5 mm vai ≥ 10 mm (trīs varianti)
  • Nostrādes diapazons līdz pat 4.5m, atkarībā no atstarotāja veida.

 

Tehniskās priekšrocības

(RAY10 un RAY26) PinPoint LED – redzams gaismas stars. Nodrošina vienkāršu un ātru sensora uzstādīšanu un izlīdzināšanu pret atstarotāju

(RAY10 un RAY26) BluePilot tehnoloģija – darbības laikā zilās gaismas diodes norāda sensora un atstarotāja piesārņojuma pakāpi, nodrošinot iespēju veikt sensora apkopi un tīrīšanu savlaicīgi. Papildus izmantojot IO-Link komunikāciju datus par sensora stāvokli var nosūtīt uz PLC vai SCADA sistēmu.

(tikai RAY26) Konveijera lentas vertikālo svārstību slāpēšanas funkcija – automātiski kontrolē sensora staru nostrādi virs konveijera lentas. Tas novērš sensora maldīgu nostrādi, kas var rasties konveijera lentes traucējumu dēļ. Konveijera lentas slāpēšanas funkcija tiek konfigurēta izmantojot IO-Link komunikāciju.

Ask a question

By submitting this form, I agree that provided information will be used to inform me with an answer to my question.